Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек.

Книги – найкращі зберігачі знань людства, в них – цілий світ! Всеукраїнський день бібліотек  – це справжній день єдності бібліотекаря, читачів і всієї шкільної родини, які розуміють вагу і значення бібліотеки в житті.

Бібліотека тримає цінний зв’язок між минулим, сьогоденням і майбутнім. У бібліотеці гуртуються спільноти й зростають люди майбутнього, а бібліотекарі роблять усе можливе й неможливе, щоб це майбутнє в нас було.

Бібліотека – це й місце співпраці, де люди ростуть і розвиваються, стаючи громадянами майбутньої квітучої України.

З метою підвищення ролі книги у суспільному та культурному житті здобувачів освіти бібліотекарем закладу було проведено інформаційну хвилинку по класах «Бібліотека – скарбниця життя», гру «Бібліотека – книжчин дім» та ознайомлення дітей з літературою та змістовними підручниками, які стануть в нагоді при вивченні шкільних предметів. Діти ознайомилися з історією перших бібліотек світу, України та перших публічних бібліотек. А також зігравши в гру давали креативні відповіді на запитання.

Бажаємо, щоб полиці всіх українських бібліотек заповнялись новими книжками, а бібліотеки були тим місцем, куди хочеться прийти, де завжди цікаво і захопливо!