Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги

Вже стало гарною традицією у школі щорічне проведення Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги. Щоб залучити учнів до невичерпних джерел знань, у 3 класі проведено година книголюба. Цікаво пройшов конкурс загадок та прислів’їв з учнями 2 – 4 класів. У групі продовженого дня проведено бібліотечний урок «Ілюстрація в книжці». Активними були учні 7-8 класів під час екологічної години «Станемо дружно на захист природи».

Гарні роботи подали учні 5-6 класів на конкурс малюнків до прочитаних художніх творів. На конкурсі «Майстри виразного читання» призові місця дісталися Овчіннік А. (5 клас), Шило О. (7 клас), Терес Ю. (9 клас). Протягом тижня діяли книжкові виставки «Шевченко – поет, художник, просвітитель», «Чернігівщина у вогні», «Наш скарб – рідна мова» та інші. Було проведено огляд преси «Сторінками газет та журналів».