Вшанування пам’яті Героїв Крут

29 січня 2014 року в  навчальному закладі  відбулася тематична загальношкільна лінійка до Дня вшанування пам’яті Героїв Крут. Діти дізналися про трагічну подію в історії українського народу,  подвиг юнаків – героїв,  приклад мужності, відданості та незборимості духу. Звучали   у виконанні старшокласників вірші: П.Тичини „Крути”, „На Аскольдовій могилі”, Б.Шкраб’юка „Бій під Крутами”, В.Сосюри „Любіть Україну” та інші. Трагічна загибель київських студентів і юнкерів під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Всі присутні в залі вчителі, учні вшанували пам’ять юних патріотів України хвилиною мовчання. 

Класними керівниками проведено виховні години: «Молодь за волю України» ( 6-7 класи), «На грані двох століть чорніє хрест у білім полі»(9 клас); година спілкування «Спом’яни їх, не забудь»(8 клас); круглий стіл «Сторінки боротьби за державну незалежність України: герої Крут»(10 клас); урок патріотизм «Крути – незгасима пам’ять і урок сьогодні»(5 клас ) на яких вихованці розширили знання про історичну битву та трагічні події під Крутами.

Також до  уваги дітей бібліотекарем школи була запропонована книжкова виставка  довідкової, художньої та історичної літератури присвячена трагічній події.

Перейти до вмісту