Всім серцем своїм Україну любіть

Зараз наша країна переживає нелегкі часи. І тому, сьогодні, як ніколи, потрібно виховувати в дітей риси справжнього громадянина України. Все більшого значення, при цьому, набуває національне та громадянсько-патріотичне виховання.

В умовах війни, для зняття психологічно-емоційної напруги, молодші школярі потребують обговорення ситуацій, які виникають щоденно в їх житті, житті їхнього оточення та країни загалом.

З четвертокласниками Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 (класовод: В.М. Жолак) була проведена година спілкування «Всім серцем своїм Україну любіть». Здобувачі освіти, створивши «Коло єднання», передавали свій настрій в ігровій формі. Дітям пропонувалися цікаві завдання, зорієнтовані на знання української культури, мови, національно-патріотичних традицій. 

За допомогою таких форм роботи, як: хмара слів «Україна», вікторина «Моя Батьківщина», гра «Скринька мудрості», онлайн-подорож столицею України, створення плаката «Люблю тебе я, Україно!», виконання і прослуховування пісень, патріотична руханка «Україна — рідний край…» тощо, формувалися в школярів особистісні риси громадян України, розвивалась духовність та моральна культура, що є фундаментом формування сучасного світогляду українця.

Такі заходи, в наш час, набувають все більшої актуальності, оскільки теперішні діти – це майбутнє України, яку ми обов’язково відбудуємо. Вперед, до ПЕРЕМОГИ!

Перейти до вмісту