Вибір професії – життя!

Наближається до завершення навчальний рік у школі. Учні випускних класів готуються закінчити навчання і розпочати доросле життя. Одне з найважливіших питань, яке постає перед кожним із випускників: чим він буде займатися у дорослому житті, чим зароблятиме собі на життя, тобто яку професію обрати? Від того, наскільки правильно буде зроблений цей непростий та відповідальний вибір, значною мірою залежить подальше життя та доля людини. Щоб не помилитися у виборі професії, у нашому закладі була проведена декада профорієнтації. Виставка буклетів із різних навчальних закладів, ознайомила всіх з учбовими закладами України. Крім цього класними керівниками проведені виховні години, учні школи відвідали районний центр зайнятості та Бобровицький технікум імені О. Майнової.