Бентежна мить…  Випускний вечір… Тісним стає шкільне подвір’я, а в грудях щемливо тріпочеться серце. 31 травня в школі відбулося свято Юності для учнів 11 класу. Випускники підготували чудовий концерт, присвячений закінченню школи, під час якого згадали щасливі хвилини шкільного життя, подарували прекрасні музичні вітання учителям та батькам.

Теплі слова присутнім адресувала директор школи Оніщенко Л.О. Щасливої та прямої життєвої дороги побажала класний керівник, а батьки благословили  дорогих дітей запашним короваєм. Кожен з випускників отримав путівку в широкий світ, в доросле самостійне життя – атестат про повну загальну середню освіту. А закінчився випускний  бал вальсом прощання, надії та  розлуки.