26 вересня відзначають Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного розмаїття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Дійсно, все більше людей вільно розмовляють, як мінімум, однією іноземною мовою.

Здобувачі освіти нашого закладу вже не перший рік підтримують це свято, усвідомлюючи себе частиною європейської спільноти .

Українська мова – це частина європейської культури , а мови інших країн Європи стали потребою сьогодення.

Учитель англійської мови залучила здобувачів освіти до святкування European Day of Languages, яке відзначають з 2001 року. Цікаві презентації, інформування, інтерактивні завдання, а також челендж: «We are Ukrainians» стали чудовим змістовним наповненням тематичних уроків. Діти із задоволенням ділилися думками про важливість вивчення мов та відзначили, що саме українська мова є наймилозвучнішою та найпрекраснішою мовою.