Заходи до Дня партизанської слави

З 15 по 19 вересня в школі були проведені заходи до Дня партизанської слави. Зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни Шияном І.В. організували учні 7 класу (класний керівник Юрченко І.М.).

По класах були проведені виховні години; “Пройшли роки, а нас ще й досі ведуть стежки у партизанський ліс” (4 клас, класовод Жолак В.М.), “Безсмертним подвигом своїм вони прославили Вітчизну” (8 клас,  класний керівник Карнашенко О.Г.), “Пам’ятаймо минуле заради майбутнього” (5 клас, класний керівник Круглова Т.М.), “Стежками нашої історії” ( 6 клас, класний керівник Дітковська О.В.) , “Партизанськими стежками ” (10 клас, класний керівник  Куриленко Л.І.) . Учні 9 класу здійснили заочну мандрівку “Стежками партизанської слави Бобровиччини” .Вихованці дізналися про  героїзм партизан, які боролися за визволення свого краю в тилу ворога, виникнення партизанського руху, непросте, сповнене несподіванок життя партизан,  побут народних месників.

19 вересня відбулася загальношкільна лінійка “У битвах полеглі, Вас пам’ять розбудить…”, де учні з почуттям безмежної подякий  й любові віддали данину поваги ветеранам антифашистського опору.