Засідання членів учнівського самоврядування

Під таким девізом працює наше шкільне учнівське самоврядування,  яке не залишає поза увагою нікого. В кожному класі обрано актив класу, який організовує, контролює, підтримує зв’язок з лідерами інших шкіл.

Знайдемо  час для  творчості – це муза душі!
Знайдемо час для роботи – це умова успіху!
Знайдемо час для роздумів –  це джерело сили!
Знайдемо час для читання – це основа знань!
Знайдемо час для гри – це секрет  молодості!
Знайдемо час для  мрії – це шлях до зірок!

Вже гарною традицією стало проведення засідань лідерів Шкільної президентської служби  щомісяця. Їх проводить педагог-організатор та президент Шкільної президентської служби  Борисенко Дмитро.  Повістка денна  включає в себе такі питання: ознайомлення з планом роботи ШПС на  місяць,  звіти  міністрів про зроблену роботу,   обговорення нагальних питань, які виникли  по класах і обов’язково тематичне питання.

На грудневому засіданні  ми  підводили підсумки роботи за рік та планували свою подальшу роботу.   Січневе  зібрання було  з теми «Права і обов’язки». Дуже цікаво проходять наші засідання , бо в них завжди використовуються елементи тренінгу. Ми з задоволенням  спілкуємося, ділимося своїми очікуваннями, граємося у ігри та працюємо  у творчих групах.

Наше шкільне життя проходить цікаво, насичено, бо все що ми проводимо у школі ми плануємо заздалегідь і самі виконуємо, від цього  ми всі отримуємо  досвід, цікаві знання і розвиваємо свої творчі здібності.

Борисенко Дмитро, 8 клас