Засідання МО і ДГ

Згідно плану роботи 9 січня відбулося методичне об’ єднання вчителів початкових класів. Форма його проведення: карусель інновацій.

Жолак В.М. поділилась досвідом використання новітніх підходів та авторських матеріалів на уроках. Про креативне письмо як можливість для міжпредметної інтеграції з досвіду роботи розповіла Миненко Л.О.

Поради для вчителя початкової школи про практику вдумливого читання надала Руденко Н.М. Всі вчителі обмінялися досвідом щодо використання інноваційних технологій при проведенні уроків української мови та читання.

Засідання МО і ДГ

Засідання динамічної групи учителів суспільно-гуманітарного циклу.
Були розглянуті такі питання:

1. Аналіз навчальних досягнень учнів з предметів суспільно-гуманітарного циклу в першому семестрі 2022 – 2023 навчального року
  2. Використання ігрових, гейм-технологій з метою стимулювання пізнавального інтересу учнів
  3. Впровадження освітніх технологій, що зберігають енергію та зміцнюють здоров’я учнів
  4. Партнерська взаємодія школи і сім’ї, підтримка дитини в освітньому середовищі

Засідання ДГ вчителів природничо-математичного циклу відбулось у вигляді тренінгового заняття “Виявлення обдарованих учнів у закладі освіти: місія (не)здійсненна”

Засідання методичного об‘єднання класних керівників на тему «Національно-патріотичне та правове виховання, формування національної свідомості підлітків як соціально-педагогічна проблема».

Під час засідання було розглянуто наступні питання:

1. Форми та методи формування національної свідомості та самосвідомості здобувачів освіти.
  2. Створення виховного середовища, сприятливого для становлення зростаючого патріота України.
  3. Формування і розвиток свідомої особистості з активною громадською позицією.
  4. Формування в здобувачів освіти свідомого ставлення до народних традицій, звичаїв та обрядів.