Засідання педагогічної ради, МО, ДГ

24 жовтня в Бобровицькій гімназії відбулись засідання педагогічної раді, МО класних керівників, ДГ вчителів початкових класів, ДГ вчителів суспільно-гуманітарного циклу.

Засідання педагогічної ради:

1. Медіаграмотність – парасолька від інформаційного дощу, під якою можна сховатися.
  2. Адаптація до шкільного навчання здобувачів освіти 1, 5 класів.
  3. Про атестацію педагогічних кадрів.
  4. Про проведення комплексного самооцінювання за напрямком «Система оцінювання здобувачів освіти».
  5. Про проведення І етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів.

Засідання МО класних керівників:

1. Як створити безпечне освітнє середовище серед дітей в умовах війни. Роль класного керівника у створенні безпечного освітнього середовища.
  2. Технології формування правової свідомості та культури здобувачів освіти, інструменти та практики протидії булінгу.
  3. Гуманізація освітнього процесу як один із напрямків подолання булінгу в учнівському середовищі.
  4. Превентивне виховання: що треба знати батькам і вчителям.
  5. Про запобігання домашньому насильству в умовах воєнного стану в Україні.

Засідання ДГ вчителів початкових класів:

1. Про уроки творчості та розвитку фантазії з використанням технологій формування критичного мислення.
  2. Про адаптацію дітей 1 класу.
  3. Про сучасні підходи в навчанні учнів, які перебувають на індивідуальній формі навчання.

Засідання ДГ вчителів суспільно-гуманітарного циклу:

1. Підвищення вмотивованості вивчення суспільних дисциплін в умовах сучасного інформаційно-освітнього простору.
  2. Використання електронних освітніх ресурсів у процесі викладання української мови та літератури. Сучасні засоби візуалізації навчальної інформації.
  3. Актуальні питання викладання іноземної мови в умовах Нової української школи.
  4. Організація ефективного навчання на уроках історії, громадянської освіти, основ правознавства.
  5. Про підготовку учнів до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів гуманітарного циклу.