28 вересня 2022 року в нашому закладі відбулася зустріч з представниками відділу рекрутингу та комплектування І ВІДДІЛУ Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки головним сержантом Бурдело Станіславом Віталійовичем, лейтенантом Дєдком Максимом Михайловичем, соціологом Ніколаєнко Вікторією Володимирівною.

З метою збереження життя та здоров’я всіх учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану Бурдело С.В. та Дєдок М.М. ознайомили усіх присутніх з небезпечними знахідками.

Час від часу в землі знаходять небезпечні знахідки — вибухові предмети, що й до сьогодні являють велику загрозу життю і здоров’ю людей. Це різні види боєприпасів: артилерійські снаряди, артилерійські та реактивні міни, авіаційні бомби, інженерні міни, ручні гранати. Зовні небезпечні предмети нагадують безформні шматки металу. Роздивлятися їх та кидати у вогонь не можна, адже це може призвести до нещасного випадку. Знайшовши небезпечний предмет, сповістіть про це дорослих.

Щоб уникнути нещасних випадків, треба твердо запам’ятати, що доторкатися до вибухових або невизначених предметів неможна, бо це небезпечно для життя.
Виявивши вибухонебезпечні предмети далеко від населених пунктів, треба добре запам’ятати дорогу до того місця, де їх виявлено, поставити біля них пам’ятну вішку.
Про знайдені вибухонебезпечні предмети треба негайно сповістити працівників місцевого самоврядування, поліції, найближчого підприємства, закладу освіти або просто дорослих, які є поблизу. До жодних самостійних дій вдаватися не можна!

Соціолог Ніколаєнко В.В. ознайомила здобувачів освіти з відео-зверненням полковника Гончарука Олега Валентиновича, начальника територіального центру комплектування та соціальної підтримки Чернігівського обласного ТЦК та СП та Положенням про про ІІ-й обласний відкритий конкурс патріотичних аматорських відеороликів до 31-ї річниці створення Збройних Сил України «МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!».
Вікторія Володимирівна закликала дітей до участі в конкурсі та продемонструвала зразки трьох сюжетів з міст Чернігівщини минулорічного конкурсу, за трьома номінаціями.
Також були продемонстровані відеоролики: робота гаубиць; історія про долю командира військової частини, дружина якого працювала у лікарні і приймала поранених військовослужбовців.

Наголосивши на правилах поведінки в умовах воєнного стану та долучення до конкурсу, представники відділу рекрутингу та комплектування І ВІДДІЛУ Ніжинського РТЦК та СП подякували за зустріч та співпрацю.