29 серпня – День пам’яті захисників України

День пам’яті захисників України відзначають саме 29 серпня, оскільки цього дня в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі. Наприкінці серпня 2014 року після запеклих боїв бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Російські військові обстріляли коридор, яким за домовленістю мали виходити українські бійці. За офіційними даними, навколо Іловайська і в самому місті загинули 366 українських бійців, близько 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти.

Цей день – День пам’яті Героїв, які загинули за волю України…. Молитвою, добрим словом, згадайте Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє. Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо нескореними…

Вічна пам’ять! Слава Героям!

Колектив Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 хвилиною мовчання вшанував День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет, і територіальну цілісність України. Працівники та здобувачі освіти закладу долучилися до Всеукраїнської пам’яті “Сонях”, створили композицію, організували покладання квітів до пам’ятників, меморіальних знаків захисників України.

Перейти до вмісту