29 серпня – День пам’яті захисників України

День пам’яті захисників України відзначають саме 29 серпня, оскільки цього дня в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі. Наприкінці серпня 2014 року після запеклих боїв бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Російські військові обстріляли коридор, яким за домовленістю мали виходити українські бійці. За офіційними даними, навколо Іловайська і в самому місті загинули 366 українських бійців, близько 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти.

Цей день – День пам’яті Героїв, які загинули за волю України…. Молитвою, добрим словом, згадайте Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє. Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо нескореними…

Вічна пам’ять! Слава Героям!

Колектив Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 хвилиною мовчання вшанував День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет, і територіальну цілісність України. Працівники та здобувачі освіти закладу долучилися до Всеукраїнської пам’яті “Сонях”, створили композицію, організували покладання квітів до пам’ятників, меморіальних знаків захисників України.

м. Бобровиця, вул. 30 років Перемоги, 155

Перейти до вмісту