День пам’яті трагедії Бабиного Яру

29 вересня – День пам’яті трагедії Бабиного Яру.

29 вересня Україна та світ відзначають 82-гу річницю страшної трагедії, що відбулася у Бабиному Яру. Це одна із чорних сторінок людства, але про неї потрібно пам’ятати, адже саме так ми зможемо вшанувати пам’ять мільйонів жертв Голокосту.

Для того, щоб здобувачі освіти усвідомлювали важливість толерантного ставлення до інших народів, в закладі було організоване інформування та перегляд відеофільмів (Ніколаєнко С.О.).

Для учнів 5 класу було проведено хвилину-реквієм “Бабин Яр”. Діти ознайомилимь з хронологією подій тих часів, прочитали спогади очевидців, розглянули пам’ятники та меморіали, присвячені трагедії, взяли участь в міні-проєкті “Метелики пам’яті”, щоб вшанувати пам’ять загиблих дітей. (кл. керівник Гришко І.П.).