Заходи до дня рідної мови

6 клас
Позакласний захід “Мовознавча кав’ярня “Слово”

Вихованці знайомились зі скарбами рідної мови у цікавій формі “мовознавчого меню”: “Смакота в горнятках” (відповідали на запитання з мови та  літератури), страва-сюрприз “Загадкова нотка” (скласти прислів’я), напій “Фразеологічний коктейль” (жестами передавали зміст фразеологізмів), кава “І чужому навчайтесь і свого не цурайтесь” (дібрати до запозичених слів українські відповідники), десерт “Шоколадна поезія” (відновлення вірша). Лунали пісні про мову.

8 клас
Інтелектуально-розважальна гра “Хто зверху?”

Змагались команда хлопців проти команди дівчат. Учні показали високий рівень інтелекту, вміння застосовувати знання на практиці, швидко та раціонально приймати рішення, логічно мислити, працювати в команді. Перемогла команда дівчат!

10 клас
Мовно-літературний квест “Лінгвістичні перегони”

Змагаючись, старшокласники продемонстрували свої знання з різних розділів мовознавства.

Бінарний урок у 1 класі “Мова моя калинова” провели учитель Миненко Л.О. та бібліотекар Росинська Г.Г. Здобувачі освіти розповідали, в якій країні вони живуть; чому люблять рідну українську мову; пригадали казки, прислів’я, загадки, пісні, які складали наші предки; пообіцяли шанувати та берегти ніжну материнську мову.

Бібліотекар закладу оформила тематичну книжкову виставку “Наш скарб – рідна мова”. Із літератури можна було дізнатися про шлях розвитку мови, ознайомитися з різними видами словників, вивчити правильне наголошення деяких слів.

Учні 5,6,7 класів переглянули відеопрезентацію “21 лютого – Міжнародний день рідної мови” (вчитель Круглова Т.М.)

Перейти до вмісту