Предметний тиждень англійської мови та зарубіжної літератури

15 лютого у закладі стартував предметний тиждень англійської мови та зарубіжної літератури.

Літературний вернісаж ознайомив дітей із планом предметного тижня. Здобувачі освіти отримали завдання: взяти участь у фотоконкурсі “Ми любимо зарубіжну літературу та англійську мову”, конкурсі малюнків “Сторінками улюблених книг”.

Предметний тиждень має на меті: удосконалення знань, вмінь та навичок здобувачів освіти, формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочення здобувачів освіти до роботи над собою, виховання інтересу до вивчення іноземних мов, розширення світогляду та ерудиції дітей, розвиток творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків.

17 лютого 2021 року в рамках тижня англійської мови та зарубіжної літератури у 10 класі було проведено квест «Keep Open  Your Eyes» (учитель Карнашенко О.Г.). Переходячи від однієї станції на іншу, учні вдосконалили свої знання, набуті на уроках англійської мови.

Учні 8 класу взяли участь  у Битві Гігантів (учитель Карнашенко О.Г.), на якому показали  свої знання щодо Великої Британії та інших англомовних країн.

З метою активізувати знання учнів із зарубіжної літератури, підтримання інтересу до книги, заохочення до подальшої літературної освіти та самоосвіти, проведено інтелектуальну гру “Знавці зарубіжної літератури” (вчитель Адаменко Т.А.). Дев’ятикласникам були запропоновані блоки запитань із перечитаних книг. Учні показали свої знання із міфології, творчості поетів, письменників різних епох.

Проведення тижня англійської мови дало змогу здобувачам освіти розкрити свої інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності, розширити ерудицію та самостійність.

Діти із задоволенням брали активну участь у різноманітних квестах, вікторинах, іграх, фотоконкурсах.

Перейти до вмісту